گزارش

سلام به خوانندگان گرامی وبلاگ<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

چند روزی بود که جهت شرکت و ارائه مقاله (2 سخنرانی و یک پوستر) در همایش چشم اندازی به کشاورزی شمالغرب کشور به دانشگاه آزاد مهاباد رفته بودم. از اینکه وبلاگ هم چند روز است که بروز نشده عذرخواهی می کنم.

این همایش با ارائه 38 مقاله بصورت سخنرانی و 50 مقاله بصورت پوستر در بخشهای مختلف زراعت و اصلاح نباتات، باغبانی، آفات و بیماریها و علفهای هرز و بخش آب و خاک کار خود را به پایان برد. دکتر کلانتری وزیر سابق کشاورزی و دبیرکل خانه کشاورز، دکتر زارع معاون پژوهشی دانشگاه آزاد، دکتر حسینچی رئیس شورای منطقه 2 از مهمانان دعوت شده به این همایش بودند. از نظر امکانات اجرائی و تدارکاتی همایش در حد قابل قبولی برگزار شد ولی در مورد چاپ خلاصه مقالات و برنامه همایش دارای ایراداتی بود. از جمله چاپ نشدن خلاصه برخی از مقالات مهم !! و عدم درج اسامی برخی از ارائه دهندگان مقالات در برنامه زمانبندی و همچنین ارائه گواهی همایش بصورت کلی بدون درج نام مقاله و فقط به نفر اول ارائه دهنده از اشکالات عمده این همایش بود. البته قول داده شد که در فرصت مناسب مجموعه کامل مقالات بصورت کتاب چاپ شود.

البته از نظر من کیفیت مقالات ارائه شده و همچنین دقت بسیار بالا در برنامه زمانبندی همایش و چاپ مجموعه خلاصه مقالات و ارائه گواهی بسیار مهمتر از برنامه پذیرائی و اسکان و ... است. ولی بهرحال با توجه به اینکه این همایش برای اولین بار در دانشگاه آزاد مهاباد برگزار گردید و همچنین 2 روزه بودن آن مطمئنا وجود چنین اشکالاتی دور از انتظار نبود.

(اين هم يک عکس با دکتر کلانتری شوخ طبع!!!)

همایش چشم اندازی به کشاورزی شمالغرب کشور

/ 1 نظر / 14 بازدید
veronica

سلام خسته نباشيد من هم چند روز بود که مسافرت بودم و نتونستم مطالبتون رو بخونم سر فرصت ميخوانم. موفق و پر توان باشيد.