خبر

برگزاری کنفرانس بين المللى کشاورزی و منابع طبیعی ايران و روسيه<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

چهارمين کنفرانس بين المللى کشاورزی و منابع طبیعی ايران و روسيه از امروز ۱۸ شهريورماه به مدت سه روز در دانشگاه شهرکرد  آغاز به کار کرد.

 

به گفته دکتر سيد جواد ساداتى نژاد «دبير اجرايى چهارمين کنفرانس بين المللى ايران و روسيه» بيش از ۸۰۰ مقاله به دبيرخانه دائمى اين کنفرانس در مسکو ارسال گردیده است که ۲۰۰ مقاله از ۱۷ کشور دنيا براى ارائه پذيرفته شده است.

 

همچنین نخستين کارگاه آموزشى " کاربرد مارکرهاى مولکولى در اصلاح نباتات " ويژه کنفرانس بين المللى ايران و روسيه، روز شنبه به مدت دو روز در آزمايشگاه هاى مجهز دانشگاه شهرکرد برگزار گردید.

دبير اجرايى چهارمين کنفرانس بين المللى ايران و روسيه گفت : دراين کارگاه بيش از۲۰ تن از استادان و اعضای هيات هاى علمى دانشگاههاى معتبر کشور حضور داشتند. شرکت کنندگان در اين کارگاه در خصوص نشانه گذارى بر روى مولکولهاى گياهى، با يکديگر بحث و تبادل نظر کردند. در بخش ديگری از اين کارگاه استادان و پژوهشگران کشور مقالاتى را در زمينه چگونگى پژوهش و آزمايش بر روى (DNA) گياهان و نباتات ارائه نمودند.

 

وب سایت کنفرانس

 

دانشگاه شهرکرد

 

/ 2 نظر / 18 بازدید
nasrin

سلام ... از اينکه دوباره مطالب جديدی در اين وبلاگ ميبينم خوشحالم... و در ضمن قبولی در کارشناسی ارشد را هم به شما تبريک ميگويم اميدوارم هميشه در تمامی مراحل زندگی موفق و کامیاب باشيد.... خيلی دوست داشتم ميتوانستم در همايش دانشگاه تربيت مدرس شرکت کنم اما متاسفانه ميسر نشد..... از اطلاع رسانی خوب شما ممنون... موفق و سبز باشيد.