اولین جشنواره دانشجویان وبلاگ نویس ایران

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

لیست وبلاگ های برگزیده توسط هیات داوران اولین جشنواره دانشجویان وبلاگ نویس ایران مشخص شد و وبلاگ علوم و تحقیقات کشاورزی نیز جزو وبلاگ های علمی-آموزشی منتخب قرار گرفته است. همچنین وبلاگ سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران نیز جزو منتخبین بوده و همین جا لازم می دانم به تمامی همکاران گرامی در هیات تحریریه و سردبیر محترم تبریک بگویم.

این جشنواره حاصل تلاش های جمعی از دانشجویان دانشگاه بوعلی سینای همدان هست و قرار است وبلاگ های منتخب طی 4 روز از 10 تا 13 اردیبهشت در جشنواره به نمایش درآمده و در پایان از هر گروه 3 وبلاگ برتر انتخاب شوند (برای دیدن اسامی وبلاگهای برتر اینجا را کلیک کنید).

یکی از مواردی که باعث شده نتوانم در موضوعات متنوع مطلب بنویسم امکانات پائین مدیریت وبلاگ در پرشین بلاگ است. مدتی است که دمین اختصاصی هم گرفته ام ولی قالب مناسبی با امکانات بیشتر مثل قالب MT که دارای آرشیو موضوعی است نتوانستم پیدا کنم. به خاطر مشغله پایان نامه هم فرصت کافی برای اینکه خودم قالبی پیشرفته طراحی کنم ندارم. شاید این جشنواره فرصتی شد تا با سایر وبلاگرهایی که در این زمینه مهارت دارند آشنا شده و از آنها برای ایجاد یک قالب مناسب و پیشرفته کمک بگیرم. بهرحال در آینده نزدیک با یک نام بامسما تر و قالبی با امکانات بیشتر و مطالب متنوع تر در خدمتتان خواهم بود....!!!

/ 5 نظر / 20 بازدید
mostafa

از آشنايی با شما و ساير بلاگرها خوشحال شدم. براتون آرزوی موفقيت دارم

نسرين

درود... تبريک ميگم.. اميدوارم هميشه موفق باشيد.

مصطفی

با سلام و خسته نباشيد به خاطر وبلاگ جالبی که تهيه کرده ايد . خواهشمندم در صورت امکان لینک وبلاگ صنایع قند و شکر رو هم در وبلاگتون قرار بدید . در ضمن من قبلا لينک وبلاگ علوم و تحقیقات کشاورزی رو به وبلاگم اضافه کردم. امیدوارم در آینده بتونیم بیشتر با هم در ارتباط باشیم. با تشكر - مصطفی

sara

سلام از وبلاگ خوبتون تشکر میکنم من دانشجوی مهندسی کشاورزی -گياهپزشکی هستم اين وبلاگ خيلی برام مفيد است امیدوارم موفق باشید

ليلا شهمراد

سلام از پيامتون ممنون به عنوان يك خبرنگار از سايت علمي و پر بار شما ممنونم. جاي چنين وبلاگ هايي در ايران خالي بود همت و ابتكارتان قابل تقدير است.