بازدید دانشجویان از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی تبریز

 

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 ::حسين زينل زاده::

 

امروز جمعی از دانشجویان کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه آزاد اسلامی خوی از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی تبریز بازدید نمودند.

 

به گزارش خبرنگار سرویس خبری ژنتیک و بیوتکنولوژی ایران، در ابتدا مهندس رئیسی معاون پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی تبریز در سالن آمفی تئاتر پژوهشکده ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان، به ارائه کلیاتی از اهداف راه اندازی پژوهشکده و همچنین جذب طرح های پژوهشی و تحقیقاتی در راستای حل مشکلات بخش کشاورزی منطقه شمالغرب کشور نمودند و انجام چنین بازدیدهایی را در ایجاد انگیزه و علاقه به ادامه تحصیل در علوم مختلف بیوتکنولوژی موثر دانستند. سپس مهندس جوانمرد از محققین پژوهشکده به ارائه سخنرانی در مورد اهمیت بیوتکنولوژی و حوزه های مختلف کاربرد آن پرداختند.

در ادامه دانشجویان از بخش های مختلف ژنومیکس، فیزیولوژی، پروتئومیکس و ... بازدید به عمل آورده و با توضیحاتی که مهندس کریمی و مهندس جوانمرد ارائه نمودند، دانشجویان با انواع دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی پژوهشکده و نحوه کاربرد آنها در تکنیک های مختلف بیوتکنولوژی و بیولوژی مولکولی آشنا گردیدند.

/ 3 نظر / 17 بازدید
طرفدار

سلام...وبلاگت عين خودت باحاله...مطالبت..کلا فضای وبلاگ جالبه...اگه وقت کردی بهم سر بزن...اگه هم خواستی من با تبادل لينک موافق..موفق باشی...بای

امیر

سلام . خسته نباشيد . من دانشجوی رشته ژنتيک هستم . ميخواستم ببينم آيا امکان داره که با مهندس جوانمرد و مهندس کريمی در ارتباط باشم . خوشحال ميشم اگر در اين مورد به من کمک کنيد . با تشکر فراوان .

فریب خورده

این پژوهشکده فقط محلی است برای دزدیدن طرح های پژوهشگران .