خبر

با موضوع كشاورزي و منابع طبيعي؛چهارمين كنفرانسبين‌المللي ايران و روسيه، شهريورماه در دانشگاه شهركرد برگزار مي‌شود<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

چهارمين كنفرانس بين‌المللي ايران و روسيه با عنوان كشاورزي و منابع طبيعي، درروزهاي 17 تا 19شهريور ماه سال جاري در دانشگاه شهر كرد برگزار مي‌شود.

دكترساداتي نژاد، دبير چهارمين كنفرانس بين‌المللي ايران و روسيه در گفت‌وگو با خبرنگارسرويس علمي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با اعلام اين مطلب خاطرنشان كرد: دبيرخانه اين همايش تاكنون بيش از 600 مقاله را در پنج محور ژنتيك و بيوتكنولوژي،خاك، اكولوژي و توسعه پايدار، هيدرولوژي و منابع آب و درياي خزر از 17 كشور جهاندريافت كرده است. اين مقالات توسط كميته‌اي علمي متشكل از 45 نفر از متخصصان هفتكشور جهان مورد ارزيابي و داوري قرار گرفته‌اند كه از اين تعداد 350 مقاله برايارائه در كنفرانس پذيرفته شده است.

وي با اشاره به اينكه محور مقالات ارسالي ازسوي متخصصان مركز تحقيقات وزارت جهاد كشاورزي و دانشگاه شهركرد مسائل خاك شناسي وكشاورزي استان است بر نقش چنين كنفرانسهايي در كمك به توسعه كشاورزي در استانچهارمحال و بختياري تاكيد كرد.

دكتر ساداتي نژاد در ادامه افزود: در كنار اينكنفرانس نمايشگاهي از تجهيزات و ماشين آلات كشاورزي از شركتهاي مختلف برپا خواهدشد.

دبير چهارمين كنفرانس بين‌المللي ايران و روسيه در پايان از علاقمندان بهشركت در اين كنفرانس دعوت كرد جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت كنفرانس به نشانيالكترونيكي  www.sku.ac.irمراجعه كنند.

 

منبع : ایسنا

/ 3 نظر / 16 بازدید
veronica

سلام در مورد مطلب قبلی بايد بگويم متاسفانه نظارت دقيقی در اين مورد وجود ندارد وبلاگ یکی دیگر از دوستان هم ( سلول ) به مساله آلودگی محيط زيست و رسوبات بر جای مانده از جنگ ايران و عراق اشاره کرده است ........ جای تاسفه که نظارت جدی نمیشود و حتی در مورد میوه ها هم ميوه های سم پاشی شده بدون در نظر گرفتن دوره کارنس ( زمان بی اثر شدن ) برداشت ميشوند و بدين ترتيب ما هر روز مقداری سم بدون اينکه متوجه باشيم وارد بدن خود ميکنيم .......باز هم جای خوشحالیست که هنوز پژوهشگرانی در اين کشور وجود دارند که ميتوانند در مورد بقايای سموم تحقيقاتی انجام دهند..........موفق و پايدار باشيد.

گودرزی

اگر مسابقه ای در زمینه ارایه مقاله در زمینه کشاورزی بود به من ایمیل بزن. با تشکر

ناشناس

وبلاگ ماورا این بار با اسم فرای مرزها دوباره شروع به کار کرد. توصیه میشود اگر دچار ترس میشوید از خواندن مطالب این وبلاگ خودداری کنید.